KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8527305
nr 852 7305
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Akvarell, Gunnar Brusewitz (1924-2004), fåglar, signerad, - 73, motivets mått: 33x41
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 19:24:26
300 kr
600 kr
150 kr
1.000 kr
1.200 kr
600 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.800 kr
6
3.200 kr
3.600 kr
4.000 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz